د.....و.....س.....ت

دنیل رادکلیف در مورد دو قسمتی شدن فیلم “هری پاتر و یادگاران مرگ” صحبت می‌کند

ویدیوی جدیدی از دنیل رادکلیف منتشر شده است که در آن او در مورد دو قسمتی شدن فیلم “هری پاتر و یادگاران مرگ” صحبت می‌کند. این ویدیوی کوتاه که اخیراً از شبکه E! پخش شده است، در واقع ماه گذشته در هنگام فیلمبرداری “هری پاتر و شاهزاده دورگه” در کلیسای جامع گلاسچر در انگلستان ضبط شده است. در این ویدیو دنیل در مورد احتمال دو قسمتی شدن یادگاران (که چندی پیش تایید شد) و محرک بودن داستان آن صحبت می‌کند            دیدن ویدیو (یه سری ویدیو از پشت صحنه ی فیلم ششم هم هست) در ادامه ی مطلب

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم اسفند 1386ساعت 19:30  توسط علیرضا دهشت  | 

صحنه ی بوس کردن دنیل رادکلیف

 دنیل رادکلیف یکشنبه گذشته در پی دریافت جایزه برای نمایش اکوس در جشنواره تئاتر Theatregoers Choice Awards هنگامی که روی صحنه برای دریافت جایزه خود رفت، توسط جیمز کوردان، جوان 29 ساله ی همجنس گرا، یک بوسه ی آتشین دریافت کرد!
رادکلیف 18 ساله، جایزه ی بهترین تازه وارد تئاتر را در مراسم دریافت کرد. مدیر رسمی برنامه های دنیل رسما اعلام کرد دنیل از این واقعه خجالت نکشیده است و بوسه مجری را رد نکرده.
در ادامه ی مطلب میتوانید این صحنه را ببینید

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم اسفند 1386ساعت 15:19  توسط علیرضا دهشت  | 

دنیل عینک خود را اهدا کرد

دنیل رادکلیف بازیگر (هری پاتر) و استفن فرای گوینده کتاب های صوتی انگلیسی هری پاتر به مناسبت روز یاد بود فاجعه ی هولوکاست عینک های خود را برای برنامه روز یادبود فاجعه هولوکاست در بریتانیا اهدا کردند. هولوکاست به کشتار دسته‌جمعی و نسل‌کشی گروه‌های مختلفی از مردم بخصوص یهودیان که بر پایه نژاد، مذهب و ملیت در طی جنگ جهانی دوم بدست آلمان نازی و از ۱۹۴۱ تا انتهای ۱۹۴۵ انجام شده‌است، اطلاق می‌شود.
خبرگزاری scotland north   گزارش داد که اینها عینک های خود را اهدا کردند تا به نمایش در بیاید و یادبودی بماند برای عینک های به جا مانده از کسانی که در جنگ دوم جهانی قربانی این فاجعه شدند. دنیل به دنبال اهدای عینک خود گفت: “این اولین عینک من بود که در شش سالگی در مدرسه به چشم میزنم. آرزوی موفقیت برای همه شما دارم.”
علاوه بر یهودیان اروپایی (اشکنازی) که قربانیان اصلی هولوکاست بودند، گروه‌های دیگری از جمله اسلاوها، کولی‌ها، معلولین، کمونیست‌ها، سوسیالیست‌ها و همجنس‌گرایان لایق زندگی تشخیص داده نمی‌شدند و اغلب مورد شکنجه و کشتار قرار می‌گرفتند. یکی از معمولترین روشها استفاده از اتاق گاز و در بعضی موارد تیرباران جمعی بوده‌است. سپس اجساد قربانیان سوزانده می‌شدند و خاکستر آن‌ها دفن یا پراکنده می‌شد. انکارکنندگان هولوکاست وقوع این موارد را رد می‌کنند.
این عینک ها بخشی از برنامه یادبود است و در لیورپول انگلستان از 21 تا 26 ژانویه به همراه دیگر عینک های اهدا شده به نمایش در خواهند آمد. ضمنا در لیورپول انگلیس، یک مراسم یادبود ویژه ی هولوکاست در فیل هارمونیک در 27 ژانویه به هدایت جیسون ایساکس (بازیگر لوسیوس مالفوی) برگزار می شود.

 

 

+ نوشته شده در  جمعه چهاردهم دی 1386ساعت 20:19  توسط علیرضا دهشت  | 

عکس دنیل رادکلیف

     

     

    

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1386ساعت 20:3  توسط علیرضا دهشت  |